Palankiausios kainos mieste! Rinkitės ilgalaikę nuomą ir sutaupysite iki 50% automobilių nuomos kainos.

 

Tai ne laikina akcija nuolatiniams klientams. Tai reali paslauga visiems naujiems ir esamiems mūsų klientams. Ilgalaikė automobilio nuoma labiau apsimoka už trumpalaikę. Apie šios akcijos naudą gali paliudyti bet kuris vairuotojas, nuomojęsis automobilį ilgesniam, nei 25 dienų laikotarpiui.

Skambinkite mums jau dabar tel. +370 670 68 004 ir pateiksime kainas arba parašykite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir gausite mūsų komercinį pasiūlymą.

 

Kodėl ilgalaikė automobilio nuoma Jums labiau apsimoka?

 
  • Mažesni vienos paros įkainiai. Pavyzdžiui, nuomojatės automobilį 2 mėnesiams. Vienos dienos nuomos kaina – 30 eurų, o ilgalaikės nuomos kaina – po 20 eurų ar net mažiau taip sutaupote daugiau nei 30 proc. kainos;
  • Palankesnės sąlygos papildomai įrangai – vaikiškai kėdutei, dviračių tvirtinimo įrangai ir t.t.;
  • Galimybės ateityje gauti daugiau nuolaidų, kaip lojaliam klientui.
Ilgalaikė nuoma – kai automobilį nuomojatės ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui. Maksimalaus laikotarpio nėra. Nuomojantis automobilį ilgesniam laikui sudaroma speciali sutartis. Nuomotis gali tiek įmonės, tiek pavieniai asmenys. Automobiliai drausti KASKO draudimu, tad eismo įvykio atveju iš karto bendradarbiaujame su draudimo kompanija ir kitomis institucijomis. Yra ir kitų sąlygų, kurias pristatysime asmeniškai.
Ilgalaikė automobilio nuoma – neabejotinai geriausias variantas tiems, kas mėgsta važinėti be jokių rūpesčių!

Laukiame jūsų skambučio tel. +370 670 68 004 arba žinutės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..